30 YILLIK TECRÜBE VE KALİTE ANLAYIŞIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ

1990 yılında kurulmuş olan Batı Teknik Elektronik ve Güvenlik Sistemleri, dünya güvenlik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en yeni, en kaliteli ve en ileri teknolojik ürünleri siz müşterilerine sunmayı ilke edinerek 25 yıldır güvenlik sistemleri üzerine faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran firmamız saygın, dürüst, yenilikçi, son teknolojiyi yakından takip eden ve en erken müşterilerine sunan bir ekip ile çalışmaktadır.

Avenir Güvenlik Teknolojileri Gaziantep distribütörü ve Samsung, Bosh, LG, Thruscan gibi firmalarında bölge bayisi olan  Batı Teknik Elektronik, ürünlerindeki kalite ve yüksek performansı kadar müşterisine sınırsız, kusursuz ve hızlı teknik desteği ile en iyi hizmeti sağlamaktadır. “Koşulsuz müşteri memnuniyetini” esas alan Batı Teknik Elektronik, kaliteden ödün vermeden, en iyiyi, en uygun fiyatla ve en kısa sürede müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Hedefimiz ileri teknoloji tabanlı, kaliteli güvenilir ve ekonomik sistemlerle, bilgili ve deneyimli satış, satış sonrası teknik servis ekibimiz ve yüksek iş ahlakımız ile siz müşterilerimize en uygun çözümleri sunmak, desteğinizi sürekli kılarak birlikte büyümek, aynı zamanda sektörümüzü büyütmek ve ileriye taşımaktır.

Her geçen gün yeni ürün ve markalarla en iyi ürünleri siz müşterilerine sunmaya devam etmekte, sektörün önde gelen güvenlik kuruluşları arasındaki yerimizi pekiştirmekteyiz.

Batı Teknik Elektronik ve Güvenlik Sistemleri olarak sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.